Náramek s růženínem a howlitem

Kód: 993059
189 Kč –10 % 169 Kč
Skladem ihned k dodání
Můžeme doručit do:
21.5.2024
Možnosti doručení

Jemně růžový náramek z minerálů růženínu, howlitu a achátu s přívěskem čtyřlístkem pro štěstí.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Minerální náramky vyráběné ručně a s láskou z čistě přírodních minerálních kamenů a polodrahokamů jsou známé svými léčivými účinky.

Každý minerál ůsobí jinak na váš osobnostní rozvoj a energetický systém

Minerální náramky jsou zdravotně nezávadné. Dbáme i na kvalitu vlákna a používáme nejkvalitnější elastické vlákno, které je pevné, zároveň však zachovává svou elasticitu, neprověsí se, ani nevytáhne. Náramek z minerálů si vás často zavolá sám a doporučujeme vybírat srdcem. 

Složení

  • růženín, howlit, bílý achát
  • průměr korálků: 6 mm
  • přívěsek čtyřlístku - nerezová ocel

O jemně růžovém náramku 

Minerální náramek z milovaného růženínu a jemných kamenů křišťálu a achátu je originálním amuletem se záměrem. Zdobený je čtyřlístkem pro štěstí.

Ručně zpracovaný náramek z růženínu, howlitu a achátu může být i originálním dárkem pro vaše blízké, který zajisté potěší a kterým ukážete, že vám na nich záleží. 

Růženín je kamenem lásky a dobra. Pomáhá ve všech láskyplných aspektech. Hledáte lásku, chcete objevit lásku k sobě nebo jste lásku právě ztratili? Ve všech těchto ohledech je růženín skvělá volba. Pomůže vám získat a objevit vlastní sebejistotu a překonat případné překážky v lásce. Má jedinečné kouzlo, že vám pomůže odpouštět a najít vnitřní klid.

Růženín nádherně čistí vaše čakry a odstraňuje negativní energii. Skvělým pomocníkem je i ve vztahu maminek s dětmi, kterým pomáhá najít báječnou harmonii k sobě navzájem.

Na fyzické úrovni posiluje srdce, uzdravuje ledviny a nadledvinky. Podporuje klidný spánek a velmi pozitivně působí na bolest hlavy a ve jménu lásky bojuje i s neplodností.

Howlit je minerální kámen klidu. Pomáhá na emoční vyrovnanost. Bojuje s nespavostí a podporuje sílu meditace. Tradičně snižuje stres a uklidňuje vztek a zmírňuje sobeckost.

Achát je minerálním kamenem znázorňující sílu. Řadí se k jedněm z nejstarších léčivých minerálů. Pomáhá nám řešit důležitá rozhodnutí a ovlivňuje přijímání emocí, dopomáhá k vyrovnanosti a odbourává stresové situace. 

  • Ručně vyráběný náramek, z vysoce kvalitních komponent.
  • Korálky jsou navlečeny na velmi kvalitním elastickém vlákně, které je pevné, zároveň však zachovává svou elasticitu, neprověsí se, ani nevytáhne.
  • Všechny kameny jsou pro vás energeticky očištěny a nabity.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

5
1x
4
0x
3
0x
2
0x
1
0x
Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: