Náramek pánský s onyxem pro sílu

Kód: 993064
189 Kč –10 % 169 Kč
Skladem ihned k dodání
Můžeme doručit do:
20.6.2024
Možnosti doručení

Náramek pro chlapy s tmavými silnými minerálními kameny, který skvěle doplní outfit.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Minerální náramky vyráběné ručně a s láskou z čistě přírodních minerálních kamenů a polodrahokamů jsou známé svými léčivými účinky.

Každý minerál působí jinak na váš osobnostní rozvoj a energetický systém

Minerální náramky jsou zdravotně nezávadné. Dbáme i na kvalitu vlákna a používáme nejkvalitnější elastické vlákno, které je pevné, zároveň však zachovává svou elasticitu, neprověsí se, ani nevytáhne. Náramek z minerálů si vás často zavolá sám a doporučujeme vybírat srdcem. 

Mezi fotografiemi je i ukázka balení v krabičce - věnování lze měnit.

Složení

  • onyx, láva, obsidián, mramor, hematit
  • porcelánové ručně malované korálky
  • průměr korálků: 6 mm
  • přívěsek čtyřlístku - nerezová ocel
  • pořadí korálků se může lehce lišit

O chlapském silném náramku 

Minerální náramek ze silných kamenů, které jsou vybírány, aby dodali mužům energii, odvahu, harmonii a pomohli usměrnit tužby tvoří originální amulet se záměrem. Zdobený je čtyřlístkem pro štěstí.

Ručně zpracovaný náramek z výběru minerálů může být i originálním dárkem pro vaše blízké, který zajisté potěší a kterým ukážete, že vám na nich záleží. 

Onyx

Onyx je projektivní kámen, přiřazen planetám Mars a Saturn a elementu ohně.

Na psychické úrovni ochraňuje před negativitou vědomě namířenou proti vám, v konfliktech všeho druhu, chrání život, dodává sílu, pomáhá v těžkých a nesrozumitelných obdobích, při mimořádném fyzickém i citovém vypětí, spojuje s jednotou vesmíru, zaměřuje naši energii jedním směrem, přináší ráznost a vytrvalost, dovoluje stát se pány svého osudu, poskytuje poučení z minulosti, zvyšuje sebedůvěru a sebekontrolu, léčí stará traumata ovlivňující současný život, snižuje strach a obavy.

Na fyzické úrovni redukuje nekontrolovatelné sexuální tužby, působí na zuby, kosti, kostní dřeň, léčí krevní poruchy a problémy nohou.

Láva

Lávový kámen je ochranným kamenem, podporuje sílu a životní energii, pocit bezpečí, sebevědomí a odvahu. 

Na psychické úrovni prohlubuje spojení s přírodou, posiluje odhodlání, při hledání změn v životě a k dosažení vytčených cílů. Potlačuje negativní energii a posiluje energii pozitivní. Používá se k potlačení strachu z fyzické bolesti.

Na fyzické úrovni patří mezi kameny se silnými účinky. Pomáhá odstranit negativní energii a potlačuje stres fyzický i psychický. Je výborným pomocníkem pro uklidnění emocí. Láva je považována za kámen znovuzrození.

Obsidián

Má dvojaký charakter: ochraňuje nositele před špatnými vlivy, ale může též pomáhat špatným lidem v nekalých kouscích.

Na psychické úrovni vynáší na povrch pravdu a všechny nevyřešené rozpory, jež byly odsunuty do podvědomí. Je to velmi silný ochranný kámen před magickými útoky, zlem a veškerou negativitou. Dodává víru ve vlastní síly a schopnosti, ale může vyvolat i deprese. Pomáhá oprostit se od vnějších vlivů, může prolomit všechny blokády, aktivuje logické myšlení. Tento kámen je vhodný mít při sobě při zkouškách a důležitých rozhodnutích.

Na fyzické úrovni posiluje zažívací orgány, detoxikace organismu, snižuje bolest při artritidě a potížích s klouby, léčí záněty vyvolané bakteriemi, přírodní antibiotikum.

Hematit

Hematit pomáhá překonávat různá omezení, které si majitel sám stanovil, pomáhá bojovat s přejídáním, kouřením a dalšími špatnými návyky.

Na psychické úrovni je zvláštní, okouzlující, stříbřitě šedý, těžký kámen, jenž je mocný ve vytahování nemocí z těla, uzemňuje, ochraňuje, uvádí do rovnováhy tělo, mysl i ducha, nese v sobě silný element jang, zajišťuje nerovnováhu meridiánu, čímž napravuje nevyváženosti jin. Odstraňuje vše nepříznivé a zabraňuje negativním energiím vstupovat do aury, nastoluje klid, mír a harmonii. Zvyšuje sebevědomí a schopnost přežít.

Na fyzické úrovni zastavuje krvácení, udržuje zdravý stav krve a léčí všechny nemoci spojené s krví, vyhání z těla horečku, léčí oběhové problémy, podporuje činnost ledvin, ukládání železa, tvorbu krvinek. Hematit zároveň léčí křeče v nohou, pomáhá rovnat záda a působí příznivě i při zlomeninách. Zahání úzkost a nespavost.

  • Ručně vyráběný náramek, z vysoce kvalitních komponent.
  • Korálky jsou navlečeny na velmi kvalitním elastickém vlákně, které je pevné, zároveň však zachovává svou elasticitu, neprověsí se, ani nevytáhne.
  • Všechny kameny jsou pro vás energeticky očištěny a nabity.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: