Revell, Strana 2

Webová stránka značky: Revell

Synonymum pro modelování

Přes více, než 60 let stojí německá firma Revell za návrhy a výrobou plastikových modýlků, které mají dokonale kopírovat originál. Aktuálně je produkce značky směrována ještě více na komponenty, hračky a modýlky řízené ovládáním.

Produkty značky Revell se snaží uspokojit a splnit sny každého modeláře. Je jedno, jestli jste profík nebo začátečník, protože Revell má velmi chytře rozložené složitosti od jednoduchý "click" modýlků pro děti až po pětihvězdičkové náročné modely pro ty nejnáročnější.

Co pro vás máme od značky Revell?

V naší nabídce naleznete velmi širokou nabídku jednotlivých modýlků strojů a techniky, jako jsou tanky, lodě, stíhačky, ale i zemědělské a kutací techniky. Pro ty nejmenší máme jednoduché modýlky autíček, na kterých se děti mohou učit základní šroubování a skládání, čímž si cvičí motoriku i představivost. 

Kromě plastikových modýlků máme v nabídce i impozantní 3D puzzle nejrůznějších staveb od opery v Sydney až po Hagridovu chatu z Harryho Pottera a mnoho dalších. Dále širokou nabídku RC modýlků a jejich komponentů, nářadí a pomůcky a také přehledné a oblíbené katalogy.

 

Žádné produkty značky Revell nebyly nalezeny...