Moleskine

Webová stránka značky: Moleskine

Legendární skicář, zápisník a diář

Zápisník Moleskine je dědicem a nástupcem legendárního zápisníku používaného umělci a mysliteli v posledních dvou stoletích: mezi nimi Vincent Van Gogh, Pablo Picasso, Ernest Hemingway a Bruce Chatwin. Dnes Moleskine nabízí celý systém produktů, které inspirují představivost a podněcují kreativní praxi, všestranné nástroje pro každodenní i mimořádné cesty: notebooky, deníky, tašky, zavazadla, aplikace, psací potřeby a příslušenství ke čtení, které se navzájem doplňují tvarem a funkcí a stanou se nedílnou součástí vaší osobnosti. Moleskine je platforma, která oslavuje talent, prosazuje originalitu a ctí dlouhodobé myšlení.

 

Co pro vás máme od značky Moleskine?

V naší nabídce naleznete samozřejmě oblíbené skicáře a zápisníky, které jsou často využívané umělci, snílky, ale skvěle se hodí i na journaling, handlettering nebo i scrapbooking.

Nezapomněli jsme ani na drobné doplňky od tužek, přes pastelky až po ořezávátka. Čím dál více oblíbené jsou i praktická pouzdra a designově čisté batohy a tašky.

1 položek celkem
Zápisník Moleskine - měkké desky L, tečkovaný, výběr barev tm. zelený
Akce Výprodej
569 Kč –11 %
502 Kč

Zápisník s měkkou, ve hřbetu šitou vazbou v kartonových deskách, obepnutý pružnou páskou proti samovolnému otevírání. Zápisník je vybaven pořadačem poznámek, který je vyroben z...

1331/1127429

Stránka 1 z 1 - 1 položek celkem