Dnes doprava zdarma od 499,-
Kód: 114758 | Značka: Koh-i-noor

Tužka umělecká - pastelová - Šeď studená 9 - 3800409001KS

Neohodnoceno
12 Kč 15 Kč Sleva 20 %
Skladem
Můžeme doručit do:
7.12.2021
Kategorie: Umělecké

Tužka umělecká - pastelová - Šeď studená 9 - 3800409001KS.

Umělecká pastelka vodovzdorná.
Vyniká světlostálostí, čistotou barev a barevnou škálou různých barevných odstínů.

V balení 12 ks - cena za 1 ks

Základem barevného jádra permanentních pastelových tužek Polycolor jsou vydatné, vysoce kvalitní a dokonale dispergované pigmenty,nakupované od pečlivě vybraných a dlouhodobě odzkoušených renomovaných výrobců z celého světa.

Na světlostálosti a dávkované koncentraci pigmentů je závislý i konečný výsledek a trvanlivost malířského díla. Proto je pro tento výrobek v celé své barevné škále předepsána vysoká koncentrace dávkování barevných pigmentů. Díky mastné preparaci je tento výrobek inertní k vodě.

Další významnou složkou je bílá hlína, zpravidla bělený kaolín nejvyšší čistoty a jemnosti.Ten dává pastelovým jádrům spolu s přídavkem pojiv a dalších aditiv nezaměnitelnou charakteristickou vlastnost při stírání na podklad.

Pro příjemné nanášení je v pastelovém jádru obsažena složka zaručující snadný hladký otěr v dostatečném množství, bez nutnosti vynakládat na jádro značný tlak.

Díky velkému průměru jádra má tento výrobek vynikající výtvarné předpoklady pro každého uživatele. Ušlechtilé dřevo, ze kterého je tužka vyrobena, umožňuje snadné hrocení.

Žádný komponent užitý při výrobě neobsahuje toxické látky.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole: