Kód: CK18150 | Značka: Kreul

Štětec s nádržkou na vodu KREUL

68,20 Kč
Skladem ihned k dodání
Možnosti doručení
Můžeme doručit do:
6.12.2022
Kategorie: Akvarel

Štětec KREUL s nádržkou na vodu

Tento štětec je nejlepším pomocníkem při malování akvarelovými fixy či akvarelovými a vodovými barvami. Velmi ho oceníte např. při malování na cestách, v přírodě, mimo svůj ateliér, ale i doma, kdy díky tomuto důmyslnému štětci vám nebude hrozit zalití obrázku příliš velkým množstvím vody nebo převrhnutí kelímku. Tak mohou s tímto štětcem jednoduše pracovat i úplně malé děti.

Štětec je z bílých syntetických vlasů a je vybaven nádržkou na vodu o obsahu 4 ml.

Lehkým tlakem se voda rovnoměrně dostává do špičky štětce (štětec tedy nemusíte namáčet do vody). Chcete-li naplnit štětec s nádržkou na vodu KREUL, jednoduše odšroubujte zadní plastovou nádobku.

Tyto štětce se používají na řízené míchání, stínování a zvýraznění akvarelových barev, ale také jako blender na rozmývání přechodů mezi ostatními odstíny barev a jejich zesvětlování.

Po použití štětec důkladně vyčistěte, nenechte barvu zaschnout na vláknech (stlačením nádržky z ní odčerpáte zbytek vody)

 

Náš tip: štětec s nádržkou na vodu vás nadchne při malování s akvarelovými fixami SOLO GOYA https://www.kreativnisvet.cz/vyhledano/?skod=&spn=&stxt=akvarelový+fix&sspec=&spozn=&stechnicky=&scenamin=0&scenamax=0&scs1id=0&scs3id=0

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: