Kód: CK18155 | Značka: Kreul

Sada štětců s nádržkou na vodu KREUL - velikost S, M, L

195 Kč
Skladem
Možnosti doručení
Můžeme doručit do:
29.9.2022
Kategorie: Akvarel

Sada štětců KREUL s nádržkou na vodu

Tyto štětce jsou nejlepším pomocníkem při malování akvarelovými fixy či akvarelovými a vodovými barvami. Velmi je oceníte např. při malování na cestách, v přírodě, mimo svůj ateliér, ale i doma, kdy díky těmto důmyslným štětcům vám nebude hrozit zalití obrázku příliš velkým množstvím vody nebo převrhnutí kelímku. Tak mohou s těmito štětci jednoduše pracovat i úplně malé děti.

Sada obsahuje:

3 štětce ve velikostech S, M a L (od nejtenčího hrotu až po silný hrot) s bílými syntetickými vlasy, které jsou vybaveny nádržkou na vodu o obsahu 4 ml.

Lehkým tlakem se voda rovnoměrně dostává do špičky štětce (štětec tedy nemusíte namáčet do vody). Chcete-li naplnit štětec s nádržkou na vodu KREUL, jednoduše odšroubujte zadní plastovou nádobku.

Tyto štětce se používají na řízené míchání, stínování a zvýraznění akvarelových barev, ale také jako blender na rozmývání přechodů mezi ostatními odstíny barev a jejich zesvětlování.

Po použití štětce důkladně vyčistěte, nenechte barvu zaschnout na vláknech (stlačením nádržky z ní odčerpáte zbytek vody)

 

Náš tip: Tyto štětce vás nadchnou při malování s akvarelovými fixami SOLO GOYA https://www.kreativnisvet.cz/vyhledano/?skod=&spn=&stxt=akvarelový+fix&sspec=&spozn=&stechnicky=&scenamin=0&scenamax=0&scs1id=0&scs3id=0

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: