Kód: 30-J6045 | Značka: Airfix

Quick Build letadlo J6045 - D-Day Spitfire

446 Kč 529 Kč Sleva 16 %
Skladem
Zacvakávací model letadla. Velikost: 23 cm. Balení obsahuje 34 již nabarvených dílků ke složení modelu.
Zacvakávací model letadla. Velikost: 23 cm. Balení obsahuje 34 již nabarvených dílků ke složení modelu.

Informace o modelu a originálu:
Ikonický Spitfire pomohl nejen ubránit britskou oblohu během bitvy o Británii, ale bojoval dál a přenesl leteckou válku až na území nepřítele, než boje dospěly do 6. června 1944 – ke Dni D. Tato nová verze Airfix QUICK BUILD má na sobě slavné pruhy právě z tohoto dne (které sloužily jako poznávací znamení pro ostřelující Spojence) a také pohyblivou vrtuli. I když se skládá z řady samostatných dílků, má po sestavení krásně čisté linie, které si zamiluje každý na první pohled.
Tento model má celkem 34 dílů s 3 dílky navíc pro sestavení stojanu. Výška modelu umístěného na stojanu je 116 mm. Pořiďte si domů nedílnou součást britské historie v podobě tohoto jedinečného modelu.

Airfix QUICK BUILD je úžasná řada jednoduchých zacvakávacích modelů, která poslouží jako naprosto perfektní úvod do světa modelářství pro děti (starší než 5 let), ale také jako ta pravá kratochvíle i pro zkušenějšího modeláře.

Předbarvené díly lze jednoduše zacvaknout do sebe, nic není potřeba lepit ani barvit, a v mžiku se před Vámi objeví opravdu působivý model, který můžete navíc vylepšit podle svých představ pomocí přiložených samolepicích obtisků. S modely letadel najdete v balení samozřejmě také stojánek pro vystavení vašeho výtvoru, abyste se s ním mohli náležitě pochlubit!

Celá řada QUICK BUILD se vyrábí ve Velké Británii a nabízí Vám některé z těch nejikoničtějších vozidel či letadel, jaké byly kdy postaveny!

Detaily modelu:
Počet dílů: 34
Délka: 230 mm
Šířka: 150 cm
Obtížnost: 1
Body Flying Hours: 1

Doporučeno pro děti od 5 let.

Upozornění: Nebezpečí udušení! Výrobek obsahuje malé části. NEVHODNÉ PRO DĚTI DO 3 LET!
Odstraňte všechny obaly než dáte hračku dítěti.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: