Modelářská sádra Raysin 0,5 kg

Kód: 126350/239034
59 Kč –3 %
Modelářská sádra Raysin 0,5 kg
Balení: 1 sáček, Varianta: bílá
Vyprodáno | 126350/239034
59 Kč
57,20 Kč

Detailní popis produktu

Modelářská sádra určená k hobby účelům. Tvrdne samovolně na vzduchu, nezapáchá, je šetrná k životnímu prostředí. Je velice kvalitní, vhodná pro odlévání menších předmětů, jako jsou figurky, reliéfy, ozdobné přívěsky atp. Můžete ji odlévat do forem z plastu (PET, LDPE), latexu, syntetického kaučuku a silikonu.
Návod k použití: Vypláchněte formu a položte ji na rovné místo. Prášek nasypejte do vody v poměru 1 díl vody a 2,5 dílů prášku (400 ml vody na 1 kg prášku, vznikne 750 ml odlévací hmoty). Dobře promíchejte - cca 1 min. Rychle a rovnoměrně naplňte formu vzniklou hmotou. Odlitek můžete z formy vyjmout přibližně za 30 min. Po úplném zaschnutí (v závislosti na tvaru asi za 2-8 dní) lze odlitek dále zpracovávat.
Tipy a rady: U silně strukturovaných tvarů naneste pomocí štětce do dutin trochu odlévací hmoty aby se nevytvořily vzduchové bubliny a poté vyplňte zbytek. Do stále měkké hmoty můžete přitlačit magnety a různé přívěsky. Pro barevné zdobení vmíchejte barevný prášek přímo do sádrové směsi nebo po zaschnutí odlitek natřete barvou.
Uchovejte v chladu a suchu, sáček má znovuuzavíratelný horní okraj. Vyvarujte se vdechování prachu!

Doplňkové parametry

Kategorie: fimo, beton, křišťálová pryskyřice a mozaika
Materiál: sádra
Hmotnost:: 0,5 kg
Rozměry balení:: cca 14 x 16 x 3 cm

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: