Dnes doprava zdarma od 299,-

Mega sada Ptačí svět

1 hodnocení
449 Kč
Skladem (> 5 ks)

Mega sada obsahuje:

  • Můj ptačí zápisníček je ideální pomůcka pro děti i dospělé k pozorování a zapisování ptáčků. Součástí jsou i 4 archy s 117 samolepkami.
  • Pexeso s kreslenými ptáčky z krmítka
  • Kompletní sadu 14 pohlednic s kreslenými ptáčky
Můžeme doručit do:
22.9.2021
Kategorie: Zápisník
Rozměry: A5

Mega sada Ptačí svět

Připravila jsem pro vás kompletní balíček produktů s tématikou nádherných autorských kreseb a maleb ptáčků z krmítka, lesa i města. V této sadě naleznete zápisníček, archy samolepek, pexeso se všemi 14 ptáčky a kompletní sadu krásných pohlednic s kresbami ptáčků. Ideální pro milovníky ptáčků, ale i děti pro jejich rozvoj a učení hravou formou.

V sadě naleznete:

  • Můj ptačí zápisníček

46 stránkový zápisníček velikosti A5 je složený z autorských kreseb 14 nejběžnějších ptáčků na krmítkách, včetně veverky, která se nám na ta krmítka stále vkrádá.

Ke každému ptáčkovi je i základní souhrn informací a zajímavostí na prvních pár stranách.

Dále je v zápisníku připraveno i 34 stran k samotným záznamům z pozorování s místem pro lokální záznamy, počasí, obrázek z pozorování a další detaily.

Součástí zápisníčku jsou i 4 archy samolepek do siluet jednotlivých ptáčků a k vedení pozorovacích zápisků namísto kreseb. Celkem je v balení k dispozici 117 samolepek velkých i malých k evidenci.

Obálka je natištěná na matném křídovém papíře a vnitřní strany jsou z matného papíru, vhodného ke kreslení a zapisování.

  • Pexeso

28 kartiček s kresbami ptáčků a veverky, natištěných na pevném křídovém papíře s ošetřením proti odření. Na zadní straně poté výpis všech uvedených ptáčků k lepšímu rozpoznání.

  • Kompletní sadu pohlednic

14 ručně kreslených a malovaných ptáčků na prémiovém papíře s jemnou texturou. Mezi ptáčky naleznete červenku, pěnkavu, kosa, holuba, strnada, vrabce domácího i polního, sýkorky koňadru i modřinku, z lesa poté brhlíka lesního, strakapouda velkého a nezbednou veverku, která stále ráda okupuje mnohá krmítka, ale i straku a ohroženého zvonka zeleného. Každá pohlednice má na zadní straně informace o konkrétním ptáčkovi a prostor pro váš pozdrav. 

Zasíláme krásně zabalené v papírové krabičce.