Dárkový poukaz na Kurz vyšívání - dárkové balení

Kód: 993037
Novinka Tip
1 069 Kč
Skladem ihned k dodání
Můžeme doručit do:
5.3.2024
Možnosti doručení

Darujte příjemný zážitek v podobě kreativního kurzu vyšívání květin. Jde o klidnou a kreativní techniku pro tvořivé duše.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Dárkový poukaz na Kurz vyšívání

Tento poukaz platí na jakýkoliv vypsaný termín kurzu Květinové výšivky u nás v ateliéru.

ZÁKLADNÍ INFORMACE O KURZU

Doba trvání: 3 hodin
Počet účastníků: 3-6 osob
Lektor: Markéta Brabcová

Cena: 999,-

Cena obsahuje: účastnický poplatek, výtvarný materiál, drobné občerstvení (slané, sladké, káva, nealko)

Můžete poukaz zakoupit v podobě elektronické k vlastnímu vytisknutí s přiloženým kódem, který je nutné při rezervaci kurzu poslat emailem na adresu atelier@kreativnibrabec.cz.

Nebo je možné zakoupit i variantu již tištěného poukazu, který vám přijde poštou s nadepsaným jménem obdarovaného a kód v doprovodném dopisu a vše v dárkovém balení, připravené k předání. U této varianty je příplatek za osobní balení.

Platnost poukazu platí po dobu jednoho roku od vydání.

 

O kurzu:

 

Praktický workshop určený pro ty, kdo chtějí umět krásné květiny a lístky přenést na látku. Naučíme se několik stehů a rovnou si vyzkoušíme výšivku na vlastní kruh.

Kreativní kurz Základy moderního květinového vyšívání je určen pro všechny, kteří se chtějí naučit moderní techniky vyšívání květinových motivů. Během kurzu se naučíte, jak používat různé druhy bavlnek a nití k vytváření různých květinových vzorů.

Kurz zahrnuje základní techniky vyšívání, jako je zpětný steh, steh pro písmo a několik typů růží a květin. Ukážeme si i stínování, které vám umožní vytvářet realistické květinové motivy na tkaninách. Kurz je zaměřen na moderní styl a trendy v oblasti vyšívání květinových motivů.

Během kurzu si vytvoříte vlastní kreativní návrhy a designy, které můžete použít na různé projekty, jako jsou dekorace, tašky, oblečení a další. Výsledkem vaší práce bude jedinečný kousek, který můžete použít jako dárek nebo si jej ponechat pro sebe jako vzpomínku na tento zábavný kurz.

Tento kurz je vhodný pro začátečníky i pro mírně pokročilé, kteří chtějí rozšířit své znalosti a dovednosti v oblasti vyšívání. Při kurzu budou k dispozici základní materiály a nástroje, které vám pomohou vytvářet jedinečné a originální květinové motivy na vašich projektech.

 

Kde tvoříme:

Ateliér Kreativnibrabec.cz
Masarykovo náměstí 112
Lázně Bohdaneč
10 minut od dálnice D11

 

Více informací na atelier.kreativnibrabec.cz

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: