Dárkový poukaz na Kurz pyrografie

Kód: 993035
Novinka Tip
899 Kč
Skladem ihned k dodání
Můžeme doručit do:
5.3.2024
Možnosti doručení

Darujte příjemný zážitek v podobě kreativního kurzu vypalování do dřeva. Jde o relativně novou a čím dál oblíbenější techniku pro tvořivé duše.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Dárkový poukaz na Kurz pyrografie

Tento poukaz platí na jakýkoliv vypsaný termín kurzu Základy pyrografie u nás v ateliéru.

ZÁKLADNÍ INFORMACE O KURZU

Doba trvání: 3 hodiny
Počet účastníků: 3-6 osob
Lektor: Markéta Brabcová

Cena: 899,-

Cena obsahuje: účastnický poplatek, výtvarný materiál, drobné občerstvení

Můžete poukaz zakoupit v podobě elektronické k vlastnímu vytisknutí s přiloženým kódem, který je nutné při rezervaci kurzu poslat emailem na adresu atelier@kreativnibrabec.cz.

Nebo je možné zakoupit i variantu již tištěného poukazu, který vám přijde poštou s nadepsaným jménem obdarovaného a kód v doprovodném dopisu a vše v dárkovém balení, připravené k předání. U této varianty je příplatek za osobní balení.

Platnost poukazu platí po dobu jednoho roku od vydání.

 

O kurzu:

 

Vypalování do dřeva miluji a spolu si ukážeme a vyzkoušíme různé materiály, pájky, násady a zkusíme si odnést domů i nějaký výrobek, dle vybraného materiálu.

Kreativní kurz Základy pyrografie – vypalování do dřeva je určen pro všechny, kteří se chtějí naučit umění vypalování do dřeva pomocí pyrografu. Během kurzu se naučíte, jak používat různé druhy pyrografických nástrojů k vytváření různých vzorů a textů na dřevěných deskách.

Kurz zahrnuje základní techniky pyrografie, jako jsou stíny, linie, kroužky a další. Kurz také nabízí různé techniky barvení, které vám umožní vytvářet unikátní a barevné návrhy na vašich dřevěných deskách. Kurz je zaměřen na moderní styl a trendy v oblasti pyrografie.

Během kurzu si vytvoříte vlastní kreativní návrhy a designy, které můžete použít na různé projekty, jako jsou dekorace, tabule na dveře, náramky a další. Výsledkem vaší práce bude jedinečný kousek, který můžete použít jako dárek nebo si jej ponechat pro sebe jako vzpomínku na tento zábavný kurz.

Tento kurz je vhodný pro začátečníky i pro mírně pokročilé, kteří chtějí rozšířit své znalosti a dovednosti v oblasti pyrografie. Při kurzu budou k dispozici různé materiály a nástroje, které vám pomohou vytvářet jedinečné a originální návrhy na vašich dřevěných deskách.

 

Kde tvoříme:

Ateliér Kreativnibrabec.cz
Masarykovo náměstí 112
Lázně Bohdaneč
10 minut od dálnice D11

 

Více informací na atelier.kreativnibrabec.cz

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: